תביעה לסכום קצוב

תיק הוצאה לפועל תביעה על סכום קצוב – והתנגדות לביצוע תביעה על סכום קצוב.

לא מעט לקוחות מוצאים עצמם נותנים שירות לצד ג’ ולאחר מכן צד ג’ מסרב לשלם או מבטל באופן חד-צדדי את הסכם ההתקשרות ולא משלם את התשלום שהוסכם ונחתם בין הצדדים, טרם מתן השירות.

במקרים כאלה כאשר יש הסכם חתום בשפה המשפטית “ראיה”, ניתן להגיש תביעה לסכום קצוב בלשכת ההוצאה לפועל, ובכך להתחיל הליך גביה בהוצאה לפועל ללא צורך בהליך משפטי קודם בבית משפט.

לעיתים, הצד הנתבע לא רק שלא משלם, אף מנסה להערים קשיים על התובע ומגיש התנגדות לתביעה לסכום קצוב. פעולה שלא תעמוד לטובתו, היה ויתברר כי אין לו טענות הגנה ראויות או בשפה המשפטית יש לו “הגנת בדים”.

במקרה בו טיפל משרדנו, זכינו להותיר את תיק ההוצאה לפועל פתוח, גם לאחר תביעת מלוא החוב, היות ומדובר בהסכם התקשרות ארוך טווח, בשל סירוב הנתבע לשלם ללקוח את מלוא התשלום ולהמשיך לקיים את ההסכם שנחתם לפני מספר שנים.

אנו כעורכי דין נותנים שירות בתביעות מסוג זה, עד למיצוי זכויות התובע כנגד הנתבע שהוא הצד שמפר את ההסכם.

משרדינו מאמין, כפי שנאמר בלטינית: “Pacta sunt servanda”, בתרגומו לעברית: ” חוזים יש לכבד”, זהו כלל בסיסי, על הצדדים לחוזה להתנהג בתום לב ובדרך מקובלת ולקיים את החוזה.

אי קיום החוזה או הפרתו, מזכה את הצד הנפגע לסעדים העומדים לרשותו על פי דין.

סגירת תפריט
בכל נושא משפטי ובשאלה משפטית, מומלץ להיוועץ עם עו"ד על מנת להבין את זכויותיכם, ולקבל את הייעוץ המקצועי המותאם למצב המשפטי שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ פנו למשרדנו בטלפון 077-5118115 או בווצאפ 050-7611611 או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.