לוגו 512 פיקסל
עו"ד דיני עבודה, חוק הגנת נשים | היתר פיטורין בהריון | ייצוג עובד | ייצוג מעסיק | עו"ד דיני עבודה | מירית עטיה שטיינברג עו"ד ונוטריון
דיני עבודה – זכויות נשים בהריון

זכויות נשים בהריון

דיני עבודה – זכויות נשים בהריון

 

חוק עבודת נשים מגן על זכויות נשים בהריון ונשים המצויות בטיפולי פוריות. הגנה על שעות העבודה, הגנה על הזכות לצאת לבדיקות או טיפולים רפואיים. כמו כן, הגנה על חופשת הלידה, מבלי שיהיה לך דאגה, האם מקום העבודה שמור לך.

 

את בהריון? מזל טוב!

 

את העובדת המצטיינת שהמעסיק כל הזמן משבח ולפתע מרגישה הרעה בתנאי העסקה עקב הריונך? מתנכלים לך כי הודעת שאת בהריון? לא מאפשרים לך לצאת לבדיקות הריון? קצצו לך בשעות העבודה? חזרת מחופשת לידה, ומישהו אחר “השתלט” לך על התפקיד?

 

בתקופת ההריון ובטיפולי הפוריות את מוגנת! אסור למעסיק לפטר אותך או להרע את תנאי העסקתך, בכפוף להוראות החוק.

 

אפליה או הרעת תנאים בתנאי העסקה, בתקופת ההיריון או בתקופת טיפולי הפוריות, ועד לתקופה המוגנת בחוק לאחר לידה, אסורה! את מוגנת עפ”י חוקי העבודה ועפ”י חוק עבודת נשים. תנאי העסקה שלך, אינם אמורים להיפגע כלל.

 

ככל שאת מרגישה בהרעת תנאים, עו”ד העוסק בדיני עבודה, יוכל להגן עליך, לתבוע את מלוא זכויותיך עפ”י דין, ולקבל פיצויים בגין העוול שנעשה לך, את לא אמורה להרגיש אשמה, רק כי את בהריון.

 

עו”ד מירית עטיה שטיינברג מייצגת נשים, בסוגיות שונות של דיני העבודה כגון: פיטורי נשים במהלך הריון, פיטורי נשים עקב הריון, פיטורי נשים בטיפול פוריות, אפליה בעת קבלה לעבודה. התנדבה בשדולת הנשים לייצוג נשים בבית הדין לעבודה בתיקי אפליה או פיטורין בגלל הריון.

 

עובדת המצויה בהריון החשה הרעת תנאים מהמעסיק, מומלץ להיוועץ עם עורך דין לדיני עבודה, בטרם שתקבל החלטות.

בכל נושא משפטי ובשאלה משפטית, מומלץ להיוועץ עם עו"ד על מנת להבין את זכויותיכם, ולקבל את הייעוץ המקצועי המותאם למצב המשפטי שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ פנו למשרדנו בטלפון 077-5118115 או בווצאפ 050-7611611 או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.