עו"ד דיני עבודה

דיני עבודה, עוסקים בהסדרה משפטית של חוקי העבודה, בין עובד למעסיק. דיני העבודה עוסקים, בין היתר, במערכת היחסים החוזית של עובד ומעסיק, בהתאם להסכם שנכרת בין הצדדים, וכן בשאלה האם מתקיימים יחסי עובד מעסיק, בהגדרות שונות של העסקה, לדוגמא: קבלן או פרילאנס. דיני העבודה מושתתים על הסכמים חוזיים, הסכמים קיבוציים, הסכמי העסקה אישיים, וכן על פסיקות של בתי הדין לעבודה.

עו”ד ונוטריון מירית עטיה שטיינברג, עוסקת בדיני עבודה בתחומים הבאים: ייצוג עובדים, ייצוג מעסיקים, יחסי עובד מעסיק, פיצוי פיטורין, פיטורין שלא כדין, הרעת תנאים בעבודה, התפטרות, אי עריכת הליך שימוע, חוק הגנת הנשים, פיטורי נשים בהריון. עריכת חוזה עבודה אישי, אי תשלום זכויות סוציאליות, שעות נוספות, תאונת עבודה, מחלת מקצוע, וייצוג משפטי בבית הדין לעבודה.

עו”ד ונוטריון מירית עטיה שטיינברג, מנהלת מיוחדת לתביעות חוב עובדים, כאשר המעסיק פשט רגל, ומייצגת עובדים בבקשות לפירוק חברה.

עו”ד ונוטריון מירית עטיה שטיינברג, מתנדבת בשדולת הנשים בישראל, לקידום מעמד האישה ולהרחבת מעגל הנשים הפעילות ומעודד נשים להגיע לעמדות בכירות.

לכל שאלה בתום דיני עבודה, תנאי העסקה, זכויות סוציאליות, ניתן לפנות למשרדנו. בברכה, מירית עטיה שטיינברג, עו”ד דיני עבודה

מירית עטיה שטיינברג עו"ד ונוטריון | עו"ד בראשון לציון
עו"ד מירית עטיה שטיינברג דיני עבודה, חוק עבודת נשים
he_ILHebrew
בכל נושא משפטי ובשאלה משפטית, מומלץ להיוועץ עם עו"ד על מנת להבין את זכויותיכם, ולקבל את הייעוץ המקצועי המותאם למצב המשפטי שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ פנו למשרדנו בטלפון 077-5118115 או בווצאפ 050-7611611 או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.